První půjčka zdarma pro důchodce a seniory

První půjčka zdarma pro důchodce a seniory

První půjčka zdarma pro důchodce a seniory

První půjčka zdarma Zdarma Základní informace Více o půjčce
ViaSMS první půjčka zdarma
První krátkodobá půjčka bez poplatku zdarma Částka: 1000 - 8 000 Kč na 7 - 30 dní > příjem: zaměstnání, OSVČ, brigáda, důchod, mateřská > od 25 do 65 let > bezhotovostně Více info »
Ferratum první půjčka zdarma
První krátkodobá půjčka bez poplatku zdarma Částka: 2500 – 80 000 Kč na 1 měsíc až neomezeně > příjem: zaměstnání, OSVČ, brigáda, důchod, mateřská > od 21 do 85 let
Výplata půjčky: Bezhotovostně na účet
Více info »
Zaplo první půjčka zdarma
První krátkodobá půjčka bez poplatku zdarma Částka: 1000 – 16 000 Kč na 1 až 30 dnů > Příjem: alespoň nějaký pravidelný příjem > od 19 let > na účet nebo v hotovosti na pobočce trafiky Geco Více info »

První půjčka zdarma pro důchodce a seniory je vyplacena na Váš bankovní účet ihned po schválené žádosti nebo vyplacena v hotovosti na ruku. Pokud nejste majitelem bankovního účtu, pak to není žádnou překážkou, protože například půjčka od Kamali či Zaplo může být vyplacena i hotově na ruku po celé ČR. Půjčka od Zaplo na pobočce trafik Geco a půjčka od Kamali zase na terminálech Sazka.

Žádat o Vaší půjčku můžete 24 hodin denně – nonstop, avšak krom půjčky od Zaplo, která půjčí i o víkendu, bude žádost zpravidla posouzena pouze v pracovní dny. Důchodcům půjčí téměř všechny společnosti v porovnání, ale nesmí mít prohřešky v registru a nesplacené závazky po splatnosti u jiných společností. Také u 1. půjčky zdarma pro důchodce je nutné mít dostatečný příjem, aby mohla být půjčka řádně a včas splacena. Půjčka je zdarma s podmínkou včasného splacení, většinou je to 30 dní a částka, kterou si může senior půjčit se pohybuje kolem 10 000 Kč. U půjčky Ferratum je půjčka zdarma, i když se po 30 dnech, již za poplatek, na další měsíc prodlouží. Při částce do 4999 Kč, pak není nutné ani podepisovat papírovou smlouvu o zápůjčce a peníze tedy mohou být vyplaceny ihned na bankovní účet nebo připraveny v hotovosti na spolupracující pobočce. Pro získání půjčky bez úroku a poplatku stačí jen vybrat si společnost, která první půjčku zdarma momentálně poskytuje a vyplnit žádost. Budete potřebovat ještě kopii OP(lze vyfotit mobilem), mobilní telefon, email a bankovní účet, pokud žádáte o bezhotovostní půjčku. O výsledku žádosti budete zcela zdarma zpětně informováni jen do několika málo minut. Peníze lze potom využít na cokoliv, protože je půjčka bezúčelová.

Pro celou aktuální nabídku půjček zdarma pokračujte zde: První půjčka zdarma